Кафедра політології та міжнародних відносин ІГСН провела онлайн-конференцію «Європейська інтеграція Львівщини»

12 листопада 2020, 15:03
Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки

11 листопада 2020 року кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» спільно з Департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації провели Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію «Європейська інтеграція Львівщини: кращі практики, проблеми та перспективи розвитку». Варто відзначити високий рівень організації та проведення конференції, а також високу активність учасників: загалом до заходу долучились більше 100 осіб.

З вітальним словом виступили Роман Шепеляк, директор Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації, Галина Литвин, виконавча директорка Асоціації «Єврорегіон – Карпати – Україна», Олександр Моцик, Надзвичайний і Повноважений Посол, та Ігор Назар, координатор ПРООН у Львівській області.

У дискусійній панелі взяли участь, зокрема:

• Олег Цебенко, кандидат політичних наук, асистент кафедри політології та міжнародних відносин, який розповів про проєкт Програми ЄС Еразмус+ (напрям Жана Моне) «Ініціатива ЄС «Східне партнерство: можливості для України» (керівник професор Ярина Турчин), який зараз розпочали реалізовувати викладачі кафедри;
  • Богдана Воят, студентка Львівської політехніки, Посол європейської молоді у програмі «Східне партнерство», яка виступила з доповіддю «Студентська молодь у розвитку європейської інтеграції Львівщини».

Організатори висловлюють подяку всім учасникам і доповідачам за цікаві, інформативні та пізнавальні виступи.