Команди від Tech StartUp School виграли у майже всіх номінаціях конкурсу Creative Spark Big Idea Challenge 2020 Ukraine

29 липня 2020, 15:34
Tech StartUp School Львівської політехніки

Завершився конкурс Creative Spark Big Idea Challenge 2020 Ukraine від British Council. До півфіналу було допущено 108 команд з усієї України, а у фіналі взяли участь 9 команд, шість із яких – учасники програми партнерства між Кінгстонським Університетом і Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка.

За підсумками конкурсу три наші команди виграли у майже всіх можливих номінаціях:

• Національний чемпіон – Lady Di atelier;
  • Креативна категорія – ELeobike;
  • Цифрова категорія – Warm paper;
  • Cоціальна категорія – Lady Di atelier;
  • Public Choice winner – Lady Di atelier.

Перемогу у спеціальній номінації «Інноваційне реагування на пандемію» отримала команда Disinspector Toucan.

Отож, національним чемпіоном та переможцем онлайн-голосування в Україні став проект Lady Di Atelier (Ольга Ставникович, Ярина Янчак та Ірина Ляховенко). Журі відзначило надзвичайний соціальний та економічний вплив проекту, який вартий визнання. Окрім пакету менторської підтримки, команда отримає 2 000 фунтів на розвиток свого проекту.

Усі команди-переможниці матимуть 6 місяців безкоштовної менторської підтримки з Британії.