30 червня 2020, 09:52
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/06/30/illustrations/inoz.jpg?itok=iKqvWC-L×tamp=1593499922)
Комісії з прийому заборгованостей з іноземної мови для студентів усіх інститутів будуть працювати 29 червня – 4 липня та 7–12 липня 2020 року.
Склад комісій з прийому заборгованостей з іноземної мови у весняну сесію 2019/2020 навчального року: завідувач кафедри Камінська Оксана Михайлівна, доцент Цимбрило Світлана Михайлівна, доцент Волошин Марія Михайлівна, старший викладач Пиндик Наталія Ігорівна. Години прийому: 11:00 – 14:00.
Інформація щодо платформи (Microsoft Teams, Zoom, Skype), на якій відбуватиметься прийом заборгованостей, буде повідомлена через викладача, який проводив практичні заняття.