Конкурс для студентів та абітурієнтів на отримання ґранту на навчання

3 лютого 2020, 16:02
Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки

За умовами соціальної програми матеріальної допомоги українським студентам EducationUA 2019–2020 можна взяти участь у конкурсі та виграти ґрант – 20 тис. грн. – на оплату за навчання різного спрямування – комерційної форми, навчальних курсів, тренінгів тощо.

До конкурсу заохочують студентів вишів, коледжів, ліцеїв, профтехучилищ, школярів-одинадцятикласників.

Для участі потрібно до 8 березня цього року підготувати невелику аналітичну роботу (2–3 тис. символів). Важливо, щоб текст був унікальним. Його перевірятимуть за допомогою сервісу антиплагіату. Статтю необхідно оформити у вигляді документа Word чи Google Docs на тему: «СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ ДЛЯ БІЗНЕСУ: ЯКУ ПЛАТФОРМУ ОБРАТИ?» та надіслати на адресу: smmdriver.educationua@ukr.net.

Офіційні спонсори й організатори проєкту – компанії SMMdriver, AutoFrom, KarnoEnergy, LadySpace.

Більше інформації про умови конкурсу й особливості соціальної програми – на сайтах ґрантодавців:

Додаткові запитання можна поставити на електронну пошту: educationua@ukr.net або за телефоном: +380635781878, щоденно з 10 до 18 години, Віктор Купріянець – керівник сервісу просування в інстаграм SMMdriver.