Конкурс студентських есе від Інтернет-магазину «Kasta» продовжено

20 травня 2020, 11:46
Кафедра ЦБ Львівської політехніки

Інтернет-магазин «Kasta» продовжив конкурс студентських есе до 31 травня 2020 року. Для талановитих, креативних і тих, хто хоче поповнити свій бюджет є можливість взяти участь в конкурсі студентських есе.

Тема конкурсу: «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України». Мета конкурсу: Розвиток творчого потенціалу талановитих молодих студентів, стимулювання навичок вирішення завдань в нестандартних ситуаціях.

Призовий фонд:

1. 16 тисяч гривень за перше місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором;
  2. 14 тисяч гривень за друге місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором;
  3. 10 тисяч гривень за третє місце, сума ділиться в пропорції 50/50 між автором роботи і його куратором.

Вимоги до робіт:

• мова тексту: українська або російська,
  • обсяг тексту: не більше 5 сторінок А-4 шрифтом Times New Roman, кегль 12,
  • дотримання загальних правил орфографії,
  • всі цитати та використані джерела мають бути відповідно позначені.

Роботи необхідно відправити до 31 травня 2020 року на пошту n.logvin@kasta.ua.

Положення про конкурс