Конкурс у рамках соціального проєкту «Scholarship в Україні» для студентів ІІ–V курсів та магістрів

2 березня 2020, 10:36
Міністерство освіти і науки України

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що агентство інтернет-маркетингу CyberShаrk оголошує проведення конкурсу в рамках соціального проєкту «Scholarship в Україні» для студентів ІІ–V курсів та магістрів бюджетної, контрактної, денної, заочної форми навчання будь-якої спеціальності.

Мета соціального проекту – підтримка та мотивація українських студентів, які здобувають освіту в Україні.

До участі у конкурсі запрошують громадян України, що навчаються у закладах вищої’ освіти на підконтрольних країні територіях.

Студент має подати попередню заявку до 30 квітня 2020 року. Її потрібно надіслати організаторам на електронну пошту grant@scholarship.in.ua.

Роботи приймають до 17 травня.

Деталі – на сторінці проекту.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення581.17 KB