Консультації та відпрацювання пропущених занять на кафедрі ЦПП

18 травня 2020, 10:44
Кафедра ЦПП Львівської політехніки

Шановні студенти!

Відповідно до Наказу «Про вжиття заходів з підготовки до атестації та проведення екзаменаційної сесії у дистанційному режимі» № 217-1-10 від 05.05.2020 р. екзаменаційна сесія буде здійснюватися у дистанційному режимі. З 25.05.2020 р. до 06.06.2020 р. відбуватимуться консультації з дисциплін, викладання яких забезпечується кафедрою цивільного права та процесу, у Microsoft Teems. Ви зможете також відпрацювати пропущені заняття. Студенти мають змогу приєднатися до заходів через е-адресу в домені @lpnu.ua. Для цього Ви входите у Microsoft Teems в обліковий запис, набравши за зразком Bohdan.Panchuk.PV.2017@edu.lpnu.ua або Bohdan.Panchuk.PVz.2017@edu.lpnu.ua та вводите пароль, аналогічний до того, що використовується у ВНС. Усі студенти, які входять до відповідної академічної групи, будуть додані до відповідної команди та каналу. Консультації проводитимуться щотижня, відповідно до графіку, розміщеному у ВНС, та у новинах кафедри ЦПП. Ви отримаєте повідомлення про проведення заходу дистанційному режимі у Microsoft Teems та через корпоративну е-пошту у домені @lpnu.ua.