28 вересня 2020, 14:37
Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки

Курс лекцій «Цивільний процес» на кафедрі цивільного права та процесу Львівської політехніки відбуватиметься з 30.09.2020 року до 30.01.2021 року на платформі Zoom.

Цивільний процес – фундаментальна галузь права України. Цивільний процес – встановлений законодавством порядок розгляду і вирішення цивільних справ. Здійснюється у вигляді відповідного судового провадження (позовного, наказного чи окремого) судом відповідної інстанції (першої інстанції, апеляційної або касаційної). Відповідно до чинного сьогодні ЦПК України позовне провадження цивільного процесу поділене на загальне позовне провадження і спрощене, в якому можуть розглядатися малозначні справи, ті, що віднесені судом до незначних, а також трудові спори.

Лектор – Альона Дутко, доцент кафедри цивільного права та процесу.