Лікарі Києва та Кам’янець-Подільського одержали захисні екрани від стартап-школи Університету

14 травня 2020, 11:21
ГО «Центр стабільного розвитку»

Громадська організація «Центр стабільного розвитку» працює задля допомоги лікарям у боротьбі проти коронавірусу. Мета проєкту – забезпечення медпрацівників спецодягом у закладах охорони здоров’я України, які визначені МОЗ України для надання допомоги хворим на коронавірус.

Зокрема, команда Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» долучилась до ініціативи виготовлення захисних екранів для надання їх медичним закладам України, які входять у перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Такі екрани є багаторазового використання та піддаються дезінфекції.

Завдяки співпраці двох інституцій відтепер захисні маски-екрани львівських політехніків захищають також українських лікарів у «Інституті серця в Києві» та мобільну бригаду медиків Кам’янець-Подільської міської лікарні.