Лундський університет (Швеція) здійснює набір на програму «Innovation in Governance for Urban Nature-based Solutions»

8 вересня 2020, 13:20
За матеріалами сайту Агенції регіонального розвитку Львівщини

Лундський університет у Швеції оголосив набір на програму з розбудови потенціалу «Інновації в управлінні для екорішень у містах» на 2020–2021 роки, що фінансується Шведським інститутом.

Програма «Innovation in Governance for Urban Nature-based Solutions» буде зосереджена на питаннях управління та лідерських інноваціях у сфері екорішень для поліпшення міського середовища.

Програма включає такі заходи.

1. Підготовчі онлайн-завдання курсу (жовтень-листопад 2020 року).
  2. Триденний воркшоп у Тбілісі, Грузія (кінець листопада 2020). Якщо через Covid-19 не буде можливості поїхати до Грузії, цей модуль буде проходити онлайн.
  3. Серія навчальних модулів онлайн (січень-березень 2021 року).
  4. 7-денний модуль у Лунді, Швеція (квітень 2021 року).
  5. Завершальне завдання у рідній країні; завершення курсового проєкту та звітність (травень 2021 року).

Участь у програмі безкоштовна. Вона включає: поїздки до Грузії та Швеції, проживання і харчування під час виїзних модулів у Грузії та Швеції. Учасники самостійно покривають візові витрати.

Дедлайн: 15 вересня 2020 року.

Інформація про умови участі у програмі та реєстрація