Львівська політехніка – дев’ята серед вишів, підпорядкованих МОН, із найвищою винахідницькою активністю за 2019 рік

14 лютого 2020, 14:29
За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»

Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» оприлюднило звіт «Промислова власність у цифрах. Показники діяльності у сфері промислової власності за 2019 рік».

Найактивнішими за 9 місяців року були організації, підпорядковані Міністерству освіти і науки України, Міністерству охорони здоров’я України, Національній академії наук України, Національній академії медичних наук України, Національній академії аграрних наук України.

Серед підпорядкованих МОН України закладів вищої освіти з найбільшою кількістю заявок на винаходи Національного університету «Львівська політехніка» посідає дев’яте місце з 79 заявками на винаходи і корисні моделі, піднявшись на одну сходинку вгору порівняно з попереднім звітом.

Заклади вищої освіти, підпорядковані МОН України, з найвищою активністю

1. Національний університет харчових технологій – 243 заявки;
  2. Національний університет біоресурсів і природокористування України – 218;
  3. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – 196;
  4. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» – 171;
  5. Таврійський державний агротехнологічний університет – 143;
  6. Вінницький національний технічний університет – 109;
  7. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова – 107;
  8. Одеська національна академія харчових технологій – 94;
  9. Національний університет «Львівська політехніка» – 79;
  10. Ужгородський національний університет – 69.

Водночас у рейтингу за кількістю патентів, отриманих всіма вишами України у 2019 році, Львівська політехніка посідає п’ятнадцяте місце.