Львівська політехніка – традиційно один зі співорганізаторів ХІІІ Екуменічного соціального тижня

8 квітня 2020, 16:24
Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція»

Національний університет «Львівська політехніка» є одним з постійних організаторів Екуменічного соціального тижня. Ключовими представниками Львівської політехніки є Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» та кафедра соціології та соціальної роботи.

Цього року Міжнародний Форум «Екуменічний соціальний тиждень» присвячений інтегральній екології, яка передбачає взаємодію духовного, етичного, політичного, економічного та соціального підходів у вирішенні екологічних проблем.

ХІІІ Екуменічний соціальний тиждень «Почути крик Землі: інтегральна екологія в дії» відбуватиметься 7–10 жовтня 2020 року у Львові.

Організатори запрошують фахівців, які працюють і цікавляться темами екології та соціальної доктрини, до обговорення екологічних проблем і створення платформи міждисциплінарного обміну досвідом та діалогу.

З детальною інформацією щодо участі у форумі та термінами подачі пропозицій можна ознайомитись у доданому документі.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційна довідка про ЕСТ 2020278.97 KB