Львівська політехніка увійшла до Топ-6 рейтингу видавничої діяльності Nature Index 2020 серед українських ЗВО

19 травня 2020, 15:22
За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»

Опубліковано індекс видавничої діяльності наукових організацій – Nature Index 2020. Нова версія охоплює період за 2019 рік. Проаналізовано роботи в обмеженій кількості високорейтингових журналів.

Nature Index є базою даних про афілійованість авторів, зібрану з наукових статей, опублікованих в незалежно відібраній групі з обмеженої кількості високоякісних наукових журналів. База даних складена Nature Research. Nature Index забезпечує приблизне уявлення в реальному часі про результати високоякісних досліджень і співпраці на інституційному, національному і регіональному рівнях.

Серед українських інституцій, що ввійшли до рейтингу Nature Index 2020, Національний університет «Львівська політехніка» посідає дев’яте місце, якщо ж брати до уваги лише заклади вищої освіти, – то шосте.

Топ-10 українських ЗВО, які ввійшли до рейтингу Nature Index 2020

1. Taras Shevchenko National University of Kyiv
  2. Ivan Franko National University of Lviv
  3. V.N. Karazin Kharkiv National University