Львівська політехніка започатковує співпрацю з німецьким Університетом Дойче Бундесбанку

5 лютого 2020, 11:24
Tech StartUp School Львівської політехніки

Національний університет «Львівська політехніка» розвиває стосунки з німецькими партнерами. Професор кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти й заступник керівника Tech StartUp School Львівської політехніки Олексій Другов відвідав Університет Дойче Бундесбанку.

Професор ознайомився з особливостями організації освітнього процесу в Німеччині, новинками у сфері енергозберігальних технологій – конструкцією німецьких електродвигунів та розвитком відновлювальної енергетики.

У рамках візиту Олексій Другов зустрівся з ректором професором Еріхом Келлером, з яким обговорив можливості майбутнього співробітництва між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом Дойче Бундесбанку. Також студенти та працівники німецького вишу мали нагоду послухати лекцію про роботу Tech StartUp School Львівської політехніки та про ситуацію у банківській системі Україні.