Львівська політехніка здійснює підготовку до творчих конкурсів та ЗНО на бакалаврат і в магістратуру

21 вересня 2020, 16:57
Інтелектуальний навчально-науковий центр професійно-кар’єрної орієнтації

Національний університет «Львівська політехніка» здійснює підготовку до вступу та зовнішнього незалежного оцінювання (бакалаврат, магістратура) з вечірньою та очно-заочною формами навчання для випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, закладів професійної (професійно-технічної) освіти і студентів останніх курсів фахової передвищої освіти.

Підготовку слухачів здійснюють за такими дисциплінами:

1. Українська мова та література;
  2. Математика;
  3. Фізика;
  4. Хімія;
  5. Іноземна мова;
  6. Історія України;
  7. Біологія;
  8. Географія;
  9. Креслення;
  10. Рисунок;
  11. Живопис;
  12. Композиція.

Для підготовки до ЗНО з іноземної мови для вступу у магістратуру запрошують також бакалаврів та студентів останнього курсу бакалаврату.

Докладніше – на сайті Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації