Львівські політехніки одержали доступ до колекцій видавництва Taylor & Francis (Великобританія)

27 жовтня 2020, 15:25
Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки

З 27 листопада до 27 грудня 2020 року науковці Національного університету «Львівська політехніка» матимуть доступ до електронних ресурсів видавництва Taylor & Francis (Великобританія). Це провідне видавництво, що публікує академічні та освітні книги й журнали з гуманітарних і соціальних наук, правознавства, навколишнього середовища й екології, інженерної технології та медицини. Щорічно виходить понад 1800 нових книг і 1000 журналів.

Зокрема, львівські політехніки одержали доступ до Sustainable Development Goals Online (SDGO). Це нова цифрова платформа видавництва Taylor & Francis, створена у партнерстві з Організацією Об’єднаних Націй. SDGO містить понад 16 000 ретельно відібраних статей і глав книг із питань охорони навколишнього середовища, охорони здоров’я, соціології, освіти й багатьох інших галузей. Контент містить багато інформації для викладання, навчання, наукової роботи, включаючи презентації, навчальні нотатки, тематичні дослідження та відео тощо.

Працювати з ресурсом можна як у мережі Університету, так і за допомогою віддаленого доступу.