![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/01/23/illustrations/afmkingshack-2020-2t.jpg?itok=KFaXnWFF×tamp=1579853178)
Викладачі кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» доценти Оксана Перхач, Вероніка Карковська, Оксана Химич, Юрій Блинда і представниця Tech StartUp School Яна Левицька, які зараз перебувають у Кінгстонському університеті (Лондон) як тренери програми Creative Spark від British Council, взяли участь у хакатоні «Bright Ideas».
Основними учасниками були студенти університету, а коучами – підприємці та топ-менеджери бізнес-структур, державних установ Лондона. Основна мета заходу – розвинути творчі навики студентів, отримати практичні навики зі створення стартапу – від ідеї до продукту.
Представники Львівської політехніки активно брали участь у цьому заході, допомагаючи студентами визначити переваги і вигоди запропонованої стартап-ідеї, розробити бізнес-модель canvas та підготувати якісну презентацію pitching своєї ідеї.
Перед цим політехніки взяли також участь у воркшопі «Digital catapult» та бізнес-іграх «Networking», «Innovative» і «Marketplace».
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/23/gallery/afm_kings_hack-2020-1.jpg?itok=6htnMvCW×tamp=1579853178)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/23/gallery/afm_kings_hack-2020-2.jpg?itok=glTPSiSp×tamp=1579853178)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/23/gallery/afm_kings_hack-2020-3.jpg?itok=3_dHquZ_×tamp=1579853178)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/01/23/gallery/afm_kings_hack-2020-4.jpg?itok=NLdTNi0N×tamp=1579853178)