Львівських політехніків запрошують на осінні курси японської мови від Японського університету економіки

24 вересня 2020, 17:32
Центр міжнародної освіти Львівської політехніки

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» пропонує долучитись до осінніх курсів японської мови для початкового та середнього рівнів від Японського університету економіки.

Початковий рівень

• Вміння розмовляти і писати пропозиції з використанням основної граматики.
  • Вміння розуміти необхідну інформацію в повсякденному житті при повільному темпі розмови.
  • Поглиблене розуміння японської культури та інтерес до неї.
  • Володіння близько 300 японськими виразами, включаючи ієрогліфи.

Середній рівень

• Вміння вести розмову на повсякденні теми і висловлювати свою думку по-японськи.
  • Підвищення здатності сприйняття великого тексту не тільки чітко, але й швидко.
  • Вміння писати твори, спираючись на отримані знання за стилями пропозицій, створюючи структуру творів з урахуванням головної теми.
  • Володіння близько 700 японськими виразами, включаючи ієрогліфи.

Курси відбуватимуться з 12 жовтня до 18 грудня три рази на тиждень на платформі Zoom групами від 5 до 15 студентів.

За докладною інформацією звертатися до керівника Українсько-японського центру Ігоря Зорія за адресою ihor.l.zorii@lpnu.ua.