Львівських політехніків запрошують взяти участь в опитуванні «Моє самопочуття під час карантину»

28 травня 2020, 10:21
Колегія та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки

Нещодавно Колегія та профком студентів й аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» стали стратегічним партнером дослідження та доєднався до координації проєкту від Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та його колег з Польщі, Чехії, Румунії, Німеччини, Греції та Ізраїлю.

Проєкт «Wellbeing of undergraduates during the COVID-19 pandemic» створений з метою визначення самопочуття та здоров’я студентів різних країн світу під час карантину та розроблення шляхів подолання виявлених проблем у суспільстві.

Організатори запрошують взяти участь в опитуванні «Моє самопочуття під час карантину». Кожна відповідь допоможе зробити дослідження повним та корисним.