Магістр кафедри міжнародної інформації ІМФН (2019 рік випуску) проведе тренінг на тему «Управління конфліктами»

21 лютого 2020, 15:02
Кафедра МІ Львівської політехніки

Заступник керуючого готелю й наставник служби прийому та розміщення у компанії «Reikartz Hotel Group», магістр кафедри міжнародної інформації, випуск 2019 року, Аліна Вильховська 27 лютого 2020 року проведе тренінг на тему «Управління конфліктами».

Саме Аліна знає все про щирий сервіс, а вроджений ген гостинності вже більше чотирьох років допомагає успішно будувати кар’єру в готельно-ресторанному бізнесі.

Тренінг Аліни Вильовської – один з декількох тренінгів від експертів галузі «Design your future». Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом Центру маркетингу та розвитку організовує для студентів, випускників, викладачів серію тренінгів «Design your future», під час яких Ви матимете змогу прослухати практичні тренінги з різних напрямків та отримати сертифікат після завершення (для цього потрібно відвідати не менше 80% тренінгів).

«Design your future» відбуватиметься кожного четверга, 15:30 – 17:00, ауд. 216, головний корпус ЛНУ імені Івана Франка, вул. Університетська, 1.