Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Магістрантка Інституту економіки і менеджменту Катерина Моторя: «Освіта – це фундамент для побудови успішної кар’єри»

20 листопада 2020, 09:05
Кафедра фінансів Львівської політехніки

Професію фінансиста я обрала випадково, проте саме вона кардинально змінила моє життя. Після закінчення 11 класів переді мною постав складний вибір професії, але я не помилилась і вступила до Національного університету «Львівська політехніка» в Інститут економіки і менеджменту за спеціальністю «Фінанси і кредит». Пройшовши величезний шлях до одержання статусу наукового магістра, я зрозуміла, що сьогодні вища освіта – це фундамент для побудови успішної кар’єри в майбутньому!

Львівська політехніка – це один із найкращих університетів України, який дає потужні знання в різних сферах діяльності. Для мене рідною стала кафедра фінансів. Щирі, привітні професіонали своєї справи – викладачі кафедри – вкладають усю душу та знання в кожного без винятку студента, діляться власним досвідом роботи в державних установах, банках, страхових компаніях та підприємствах щодо аналізу їхнього фінансового стану, оцінювання конкурентоспроможності, прогнозування впливу факторів зовнішнього і внутрішнього середовища на діяльність установ у майбутньому та власне умінням роботи з основними фінансовими документами.

Упродовж п’яти років навчання в Університеті я мала досвід участі в науково-дослідній роботі, опублікувавши понад 20 робіт під керівництвом викладачів кафедри у міжнародних фахових виданнях, посівши призові місця в міжнародних конкурсах студентських наукових робіт.

Винагородою для мене стало одержання академічних стипендій. Цьогоріч стипендія Президента України змотивувала мене не зупинятись на досягнутому та йти тільки вперед!