Магістрантка кафедри маркетингу і логістики одержала ще й диплом магістра Гірничо-металургійної академії в Кракові

15 вересня 2020, 09:48
Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки

Є студенти, які лише починають університетське життя, а є й такі, що закінчили магістратуру на кафедрі маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» та ще й магістратуру в Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиця в Кракові (Польща).

Світлана Руда ділиться своїми емоціями:

– Цей день настав, день, якого я так довго чекала, день, який підводить підсумки усіх 6 років навчання, – і ось у мене в руках польський диплом магістра. Мій останній довгоочікуваний диплом…

Тепер, тримаючи його в руках, я ні на хвилинку не шкодую про досвід навчання за кордоном, про перші злети і поразки, про життя в гуртожитку і про тих, кого зустріла завдяки AGH. Навчання за кордоном відрізняється від звичайного нашого навчання, це інші можливості, трішки більше практики, знань і досвіду. Дякую кафедрі маркетингу і логістики Львівської політехніки за можливість і досвід!

Можливості паралельного навчання в магістратурі надихають наших студентів рухатися далі!