«Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні» авторства випускників Університету визнали найкращим сквером в Україні

17 вересня 2020, 11:34
За матеріалами порталу «Твоє місто»

Сквер «Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні» у Львові визнали кращим реалізованим об’єктом громадського простору в категорії «сквери, бульвари» Національної премії з ландшафтної архітектури та садового дизайну. Переможців визначало міжнародне журі у складі фахівців з Латвії, Ірландії, Бельгії та України.

Переможця конкурсу на найкращий проєкт меморіалу визначили у лютому 2017 року. Перше місце посів авторський колектив, до якого ввійшли Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали й узгоджували з родинами героїв. Першу чергу Меморіалу Небесної Сотні відкрили 23 серпня 2019 року на пагорбах вулиці Кривоноса.

Нагадаємо, Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак – випускники Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка».