МІОК Львівської політехніки підписав угоду про співпрацю з кафедрою соціології ЛНУ імені Івана Франка

19 березня 2020, 14:52
МІОК Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» підписав договір про співпрацю з кафедрою соціології історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

Угода між сторонами укладена з метою вдосконалення комунікацій між інституціями задля створення єдиного інформаційно-комунікативного та науково-освітнього середовища.

Співпраця передбачає організацію проходження виробничої практики студентів; підтримку спільних соціологічних досліджень, наукових та науково-практичних заходів; залучення фахівців, науковців, викладачів та студентів до участі у заходах сторін.

Від історичного факультету ЛНУ імені Івана Франка договір підписав декан, доктор історичних наук, професор Степан Качараба, від МІОКу – директорка, кандидатка педагогічних наук, доцентка Ірина Ключковська.