МІОК оприлюднив результати дослідження престижності української мови в середовищі студентів-іноземців Львова

22 січня 2020, 14:43
МІОК Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» оприлюднив результати соціологічного дослідження престижності української мови в середовищі студентів-іноземців Львова, проведеного в найбільших вишах міста – Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького, Національному університеті «Львівська політехніка» та Львівському національному університеті імені Івана Франка. Його мета – виявлення реального стану функціонування української мови серед студентів-іноземців.

Дослідження буде цікавим для фахівців, науковців, аспірантів, працівників державних і регіональних органів влади, викладачів та студентів різних спеціальностей, які вивчають або цікавляться тематикою соціолінгвістики та міжнародної міграції.