Міжнародна аудиторська компанія PwC запровадила стипендію для студентів кафедри обліку та аналізу ІНЕМ

13 березня 2020, 10:46
Кафедра ОА Львівської політехніки

Львівський центр надання сервісних послуг ТОВ «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC) вирішив запровадити стипендію для заохочення найуспішніших студентів ІІІ–IV курсу бакалаврату та І–ІІ курсу магістратури, що навчаються за спеціальністю «Облік і оподаткування» на денній формі університетів Львова.

До такої ініціативи були залучені студенти кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка». Ця стипендія суттєво мотивуватиме студентів до професійного розвитку, покращення результатів навчання та активізації науково-практичної діяльності.

Зараз триває змагання за стипендію PwC Lviv SDC, яку нараховуватимуть упродовж вересня-грудня 2020 року в розмірі 2500 гривень на місяць. Саме таку стипендію отримуватиме в лютому-травні 2020 року переможець попереднього змагання, що розпочалось в осінньому семестрі 2019 року.