Міжнародний центр «Інтеграція» запрошує студентів відвідати лекції американського професора Маршалла Боткіна

5 березня 2020, 11:27
Міжнародний центр «Інтеграція» Львівської політехніки

Міжнародний центр «Інтеграція» Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів спеціальностей «Соціальна робота», «Соціологія», «Міжнародні відносини» відвідати лекції американського професора Маршалла Боткіна (Ocean County College).

• 11 березня (середа). Тема: «Ікони музики та історії (як популярна музика представляє політичні питання та історичні факти свого часу)» / «Icons of music and history (How popular music represents political issues and historical facts of the times)».
    Час: 12:00–14:00. Локація: аудиторія 303, навчальний корпус № 29 (вул. Коновальця, 4).
  • 12 березня (четвер). Тема: «Президентство Дональда Трампа» / «The Donald Trump Presidency».
    Час: 12:00–14:00. Локація: аудиторія 303, навчальний корпус № 29.