На кафедрі маркетингу і логістики відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт

29 травня 2020, 11:06
Кафедра МЛ Львівської політехніки

28 травня на кафедрі маркетингу і логістики Львівської політехніки відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт за освітньо-науковою програмою «Логістика», спеціальність 073 «Менеджмент». Процедура захисту вперше відбувалась в особливих умовах – у режимі онлайн через платформу Microsoft Teams.

Спектр досліджень, проведених студентами, надзвичайно широкий і актуальний. Це підвищення конкурентоспроможності підприємств залізничного транспорту, впровадження екологістичних рішень в управлінні ланцюгами поставок, оптимізація логістичної діяльності ТОВ «Нова Пошта», удосконалення логістичних процесів в ланцюгу поставок фармацевтичної продукції.

Всі студенти успішно виконали та захистили магістерські кваліфікаційні роботи та отримали кваліфікацію магістр-дослідник спеціальності 073 «Менеджмент». Троє студенток одержали диплом з відзнакою, і три роботи було захищено іноземними (англійською та німецькою) мовами.