На кафедрі журналістики та засобів масової комунікації ІППО відбулася міжнародна конференція з проблем медіа України

2 листопада 2020, 14:21
Кафедра журналістики та засобів масової комунікації

30 жовтня 2020 року на кафедрі журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Львівської політехніки відбулася міжнародна науково-практична конференція «Інновації та особливості функціонування ЗМІ України».

З початком роботи конференції усіх присутніх привітав директор Інституту права, психології та інноваційної освіти, доктор юридичних наук, професор Володимир Ортинський. Модератором конференції була доцент кафедри журналістики та засобів масової комунікації Божена Іваницька. Запрошені гості та учасники обговорювали питання взаємозв’язку медіа та політики, сучасні тенденції розвитку засобів масової комунікації України, їхній вплив на демократичний розвиток суспільства, а також комунікативні практики в демократичному розвитку країни.

Львівські політехніки вдячні за співпрацю співорганізаторам конференції – Навчально-науковому центру «Школа журналістики» Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв, Україна), Інституту пресознавства Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника (м. Львів, Україна), Львівському національному університету імені Івана Франка, факультету журналістики (м. Львів, Україна). Велика подяка міжнародним партнерам Музею української культури (м. Свидник, Словацька Республіка), Молдовському державному університету (м. Кишинів, Молдова), Universita degli Studi di Palermo (м. Палермо, Італія).