На кафедрі ЗМД відкрили грантовий проєкт Еразмус+ «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка»

21 лютого 2020, 10:30
Кафедри ЗМД Львівської політехніки

На кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» відбулося відкриття грантового проєкту Еразмус+ (модуля Жана Моне) «Підвищення конкурентоспроможності ЄС: циркулярна економіка» (CirclE).

Разом зі студентами завідувач кафедри ЗМД Ольга Мельник та директор ІНЕМ Олег Кузьмін розглянули причини глобальної екологічної кризи, необхідність сталого розвитку, доцільність перелаштування бізнесу на засади циркулярної економіки.

Обґрунтовано, що імплементація кращих бізнес-практик Європейського Союзу допоможе українським підприємствам стати більш ефективними в довгостроковій перспективі.

Ключове завдання проєкту CirclE полягає в тому, щоб підкреслити, що «круговий перехід», який би діяв у всьому ЄС, також матиме вплив далеко за його межами: він може створити фактичні глобальні стандарти для дизайну продукції, вибору матеріалів для виробництва, поводження з відходами, а також надати іншим регіонам світу (зокрема Україні) необхідний план дій.