На кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності відбулися захисти магістерських кваліфікаційних робіт

2 червня 2020, 12:27
Кафедра ЗМД Львівської політехніки

28 травня 2020 року на кафедрі зовнішньоекономічної та митної діяльності відбулося засідання екзаменаційної комісії із захисту магістерських кваліфікаційних робіт студентами, що навчалися на освітньо-науковій програмі спеціальності 073 «Менеджмент».

Магістри кафедри представили різні проєкти у сфері зовнішньоекономічної діяльності, виконані на базі їхніх об’єктів дослідження, зокрема удосконалення інструментарію енергоменеджменту, методології розвитку зовнішньоекономічної діяльності, покращення системи менеджменту. Обговорення цих проєктів супроводжувалось цікавими дискусіями між студентами та членами екзаменаційної комісії.

Захисти магістерських кваліфікаційних робіт відбулися англійською мовою у форматі відеоконференції. Запропоновані випускниками-магістрами проєктні пропозиції були високо оцінені членами екзаменаційної комісії, яку очолювала успішна підприємиця – генеральна директорка компанії «VІР» Юлія Рибців.