На Львівщині вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні, випускника Техніко-економічного коледжу Івана Бльока

23 липня 2020, 11:36
За матеріалами сайту Львівської обласної державної адміністрації

Пам’ять Героя Небесної Сотні Івана Бльока вшанували рідні та друзі на у місті Городок, де він похований. Представники духовенства провели чин панахиди.

Також днями у вестибюлі Львівської обласної адміністрації було встановлено присвячений Героєві стенд із виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини» Львівського історичного музею.

Іван Бльок народився 21 липня 1973 року. Упродовж 1993–1996 років навчався у Львівському техніко-економічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». Був активним учасником Помаранчевої революції, їздив спостерігачем під час виборів у Луганськ, знаходився у самісінькому вирі Революції Гідності. 20 лютого 2014 року загинув від кулі снайпера на вулиці Інститутській.