На Міжнародній конференції «Інформаційні технології та системи» працівники ІКНІ доповіли про виконання проєкту DocHub

13 квітня 2020, 12:02
Кафедра ІТВС Львівської політехніки

На Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційні технології та системи» працівники кафедри інформаційних технологій видавничої справи Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій доповіли про підсумки виконання міжнародного освітнього проєкту DocHub.

Хаб, створений між Національним університетом «Львівська політехніка» та Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця, дав змогу розробити низку спільних навчальних програм для слухачів третього циклу навчання, зокрема і за напрямом «Інформатика». Останні дослідження в галузі штучного інтелекту, які здійснюють обидві сторони хабу, включають у робочі програми курсів.

Така співпраця дасть можливість слухачам поглибити свої знання в галузі інформатики через переймання досвіду від представників різних наукових шкіл.