На Міжнародному круглому столі презентували проект від Eurodoc OPTIMA, який координує Львівська політехніка

11 листопада 2020, 12:38
Рада молодих учених при МОН

У Всесвітній день науки заради миру і розвитку члени Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук та Ірина Губеладзе взяли участь у Міжнародному круглому столі «Наука для та з суспільством в умовах пандемії», організований у режимі онлайн Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Зокрема, Ірина Губеладзе як національний представник та Plan S Officer в Європейській раді аспірантів та молодих дослідників Eurodoc презентувала досвід організації з підтримки і поширення політики відкритої науки, загальноєвропейські дослідження щодо поширення практик відкритої науки та проект OPTIMA (Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia), який координує Національний університет «Львівська політехніка» і зокрема його представник Олександр Березко.

В умовах пандемії і необхідності швидкого реагування з боку наукової спільноти, зокрема щодо поширення й обміну знаннями і досвідом між науковцями, особливо виразно постала необхідність використання практик відкритої науки.