Науковцям Львівської політехніки надано тимчасовий доступ до баз даних InfoSci® від компанії IGI Global

2 червня 2020, 10:27
НТБ Львівської політехніки

Науковцям Національного університету «Львівська політехніка» пропонують тимчасовий доступ до ресурів баз даних InfoSci® від компанії IGI Global.

Компанія IGI Global є провідним міжнародним академічним видавництвом, яке сприяє відкриттю новаторських досліджень, що розширюють обсяг знань, доступних для дослідницького співтовариства. Працюючи у тісній співпраці з експертами-дослідниками та фахівцями з таких провідних установ, як Массачусетський технологічний інститут, Гарвардський університет, Стенфордський університет, Кембриджський університет, Оксфордський університет, університет Цінхуа і австралійський Національний університет, IGI Global поширює якісний контент більш ніж із 350 категорій у 11 основних предметних областях.

Бази даних InfoSci® компанії IGI Global складені з понад 5300 цитованих робіт і понад 185 наукових журналів, асортимент яких постійно розширюється. Бази даних включають електронні книги InfoSci-Books і журнали InfoSci-Journals. Ці бази ідеально підходять академічним та науково спрямованим організаціям, оскільки містять інноваційні, рецензовані ресурси в 11 основних предметних областях, зокрема таких:

• Бізнес і менеджмент;
  • Інформатика та IT;
  • Освіта;
  • Науки про довкілля, сільське господарство та природничі науки;
  • Управління і право;
  • Бібліотечні та інформаційні науки;
  • Медіа та комунікації;
  • Медицина, охорона здоров’я та біологічні науки;
  • Наука і техніка;
  • Безпека та криміналістика;
  • Суспільствознавство і гуманітарні науки.

Працювати з ресурсами InfoSci® можна до 28 червня 2020 року як у мережі Університету, так і за допомогою віддаленого доступу.