5 листопада 2020, 16:10
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/05/illustrations/ntb-dyct-2020t.png?itok=eIE0D_nd×tamp=1604582162)
Науково-технічна бібліотека Університету запрошує політехніків долучитися до написання ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови.
Захід стартуватиме в студії UA Перший, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура. Цього року диктант писатимуть в онлайн-форматі.
Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» 9 листопада 2020 року о 8:45 об’єднає всіх охочих на платформі Google Meet і разом з ними напише ювілейний #РадіоДиктант2020.
Тих, хто бажає взяти участь у цьому заході, просять зареєструватись.