Науковий журнал «Chemistry & Chemical Technology», Volume 14, Number 2, 2020

5 червня 2020, 12:00
Сайт «Наукові журнали та конференції» Львівської політехніки

Вийшло чергове число наукового журналу «Chemistry & Chemical Technology», Volume 14, Number 2, 2020.

У журналі публікують результати дослідження в галузях аналітичної, загальної, неорганічної, органічної та фізичної хімії, хімічної кінетики та каталізу, біотехнології, хімії високомолекулярних сполук і матеріалознавства, технологій неорганічних речовин, продуктів органічного синтезу, хімічної технології перероблення горючих копалин, процесів і апаратів хімічних та харчових виробництв і екології.

Роботи виконані на кафедрах і у науково-дослідних лабораторіях Національного університету «Львівська політехніка», вищих навчальних закладів та академічних інститутів України, провідних університетів Європи, Америки і Азії.

Мова видання – англійська.