Науковий журнал «Mathematical Modeling and Computing» включено до категорії «А» переліку фахових видань України

20 березня 2020, 15:40
Редакція журналу MMC

Редакція англомовного наукового журналу «Mathematical Modeling and Computing» повідомляє, що журнал MMC включено у категорію «А» переліку фахових видань України з фізико-математичних наук та технічних наук, спеціальності:

• 104 – Фізика та астрономія;
  • 105 – Прикладна фізика та наноматеріали;
  • 111 – Математика;
  • 113 – Прикладна математика;
  • 121 – Інженерія програмного забезпечення;
  • 122 – Комп’ютерні науки;
  • 124 – Системний аналіз;
  • 126 – Інформаційні системи та технології.
  • Англомовний науково-технічний журнал «Mathematical Modeling and Computing» видають спільно Національний університет «Львівська політехніка» та Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України. Головний редактор видання – ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало.

Реєстр наукових фахових видань України

Сайт журналу «Mathematical Modeling and Computing»