Навчання учасників проєкту «Норвегія – Україна» у Львівській політехніці завершилося презентацією бізнес-ідей

30 червня 2020, 13:56
Громадське об’єднання «Нове суспільство України»

Завершилося навчання учасників проєкту «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS)» у Національному університеті «Львівська політехніка». Слухачі представляли свої бізнес-ідеї.

Відчувалось хвилювання, бо вперше за весь період навчання відбулась очна зустріч викладачів і слухачів. Презентації було організовано в Будинку воїна, де ветерани і ветеранки почували себе в домашніх умовах, що дало можливість знизити емоційну напругу від першої зустрічі і хвилювання за свою презентацію.

Учасниками проєкту було представлено 18 бізнес-ідеї, всі вони були креативні, цікаві й такі, що мають право на життя. Тому у студентів та викладачів разом із громадським об’єднанням «Нове суспільство України» попереду ще багато роботи з доопрацювання і просування цих ідей для можливого отримання фінансування.