![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/06/30/illustrations/tsus-norv-2020-3t.jpg?itok=3io-A__F×tamp=1593514142)
Завершилося навчання учасників проєкту «Норвегія – Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS)» у Національному університеті «Львівська політехніка». Слухачі представляли свої бізнес-ідеї.
Відчувалось хвилювання, бо вперше за весь період навчання відбулась очна зустріч викладачів і слухачів. Презентації було організовано в Будинку воїна, де ветерани і ветеранки почували себе в домашніх умовах, що дало можливість знизити емоційну напругу від першої зустрічі і хвилювання за свою презентацію.
Учасниками проєкту було представлено 18 бізнес-ідеї, всі вони були креативні, цікаві й такі, що мають право на життя. Тому у студентів та викладачів разом із громадським об’єднанням «Нове суспільство України» попереду ще багато роботи з доопрацювання і просування цих ідей для можливого отримання фінансування.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/30/gallery/tsus-norv-2020-1.jpg?itok=U3Pq3PYV×tamp=1593514142)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/30/gallery/tsus-norv-2020-2.jpg?itok=3RfmJNTZ×tamp=1593514142)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2020/06/30/gallery/tsus-norv-2020-3.jpg?itok=yDRG1OzV×tamp=1593514142)