Небайдужі коломияни шиють захисні костюми та маски для медичних працівників

3 квітня 2020, 11:36
Марія КІНДРАТОВИЧ, Центр комунікацій Львівської політехніки

Коломияни на волонтерських засадах шиють захисні костюми та маски для медпрацівників.

Ініціатива належить благодійному фонду «Коник-хелп», яку очолює випускник Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Назарій Тодорів. Він пояснює: на готові вироби маємо зараз дефіцит, проте на матеріали його немає. Робота з ними кропітка, але у теперішніх умовах надзвичайно важливо згуртуватися. У 2014 нам вдалося це задля допомоги нашій армії, а тепер ми потрібні нашій медицині.

Благодійники збирають кошти (наразі вдалося зібрати 20 тисяч гривень, частину яких витратили на прорезинений матеріал), купують тканину та передають готові костюми у медичні заклади.

До доброї справи долучились і викладачі Коломийського політехнічного коледжу. Уляна Дубровець, викладачка спеціальності «Моделювання та конструювання одягу», каже: на виготовлення одного захисного костюма витрачають приблизно 6 годин. На відео у майстерні коледжу п. Уляна покроково показує, як правильно виготовити медичну маску:

Підтримати фінансово ініціативу можна, переказавши кошти на картку: 4149 6293 9283 4131 (Назарій Тодорів).