Нова когорта майбутніх політехніків: Хмельницький політехнічний коледж оприлюднив рейтингові списки абітурієнтів

24 липня 2020, 10:52
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

23 липня на сайті Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» оприлюднено рейтингові списки вступників. Тут кожен абітурієнт достеменно побачить, чи виборов він право стати студентом найкращого закладу Поділля – Хмельницької політехніки.

Цьогоріч до звичних тривог вступників додались складнощі епідеміологічного характеру. Політехніки доклали чималих зусиль, аби забезпечити безпеку під час подання документів та складання іспитів. Вперше у вступній кампанії було задіяно просторий хол, бібліотека і тераса біля головного входу. Щоб розрідити потік відвідувачів, в короткий термін облаштували додатковий вхід. Кожен, хто переступав поріг навчального закладу, дотримувався правил карантину – тримав дистанцію, був у масці, дезінфікував руки при вході, проходив температурний скринінг. Жодних непорозумінь з цього приводу не виникало.

Завдяки злагодженій роботі й добрій славі про високий рівень знань та професійних навичок, які отримують студенти ХПК, коледж укотре формує якісний контингент студентів, що в майбутньому стане частиною політехнічної родини.