Оголошено конкурс «Підтримка досліджень провідних та молодих учених»

19 травня 2020, 15:27
Галина Лазько, НДЧ Львівської політехніки

Національний фонд досліджень України оголошсив конкурс проєктів із виконання наукових досліджень і розробок «Підтримка досліджень провідних та молодих учених».

Тематика конкурсу – загальногалузевий конкурс колективних проєктів із виконання фундаментальних і прикладних наукових досліджень і розробок.

Види проєктів за термінами виконання:

1. Проєкти з терміном виконання в 2020–2021 рр.
  2.  Проєкти з терміном виконання в 2020–2022 рр.

Загальний обсяг фінансування конкурсу в 2020 р. становить 150 млн. грн.

Максимальна сума фінансування проєкту щороку – 5 млн. грн.

Максимальна сума фінансування проєкту з терміном виконання в 2020-2021 рр. – 10 млн. грн., із терміном виконання в 2020-2022 рр. – 15 млн. грн.

Учасниками конкурсу можуть бути юридичні особи будь-якої форми власності. Подавати заявки на одержання грантової підтримки мають право колективи авторів проєкту у складі від 2 до 7 дослідників, які можуть бути працівниками однієї або декількох установ (організацій, підприємств); кількість молодих учених не може бути меншою 50 відсотків від складу колективу авторів. У заявці може бути додатково передбачено залучення до виконання проєкту до 3 асистентів із числа молодих учених та студентів, без зазначення їхніх прізвищ.

Примітка: молодий учений – особа віком до 35 років на момент початку конкурсу, яка має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або особа віком до 40 років на момент початку конкурсу, яка має науковий ступінь доктора наук або навчається в докторантурі.

Конкурс проводиться з 18.05.2020 до 18.08.2020.