Оголошено конкурсний відбір програми «Leopolis for Future» серед студентів Львівської політехніки

21 лютого 2020, 11:03
ЦМО Львівської політехніки

Програма «Leopolis for Future» оголошує конкурсний відбір серед студентів Національного університету «Львівська політехніка» для проходження оплачуваного професійного стажування в липні 2020 року на відомих фірмах та установах Польщі.

Метою стажування є набуття студентами практичного досвіду у розв’язання організаційних, правових і соціальних проблем у сфері бізнес-операцій та самоврядування на прикладі кращих практик.

Вимоги до кандидатів:

• бути студентом Львівської політехніки;
  • володіти англійською мовою не нижче рівня В2 або польською мовою не нижче рівня B1.

Для участі у конкурсі студентам потрібно до 10 березня 2020 року (включно) подати до Центру міжнародної освіти Університету (головний корпус, аудиторія 342) необхідні документи англійською мовою.

Детальніше на Порталі можливостей Львівської політехніки.