Онлайн школа «Історія. Культура. Туризм» чекає політехніків

26 серпня 2020, 16:21
Кафедра історії музеєзнавства та культурної спадщини ІГСН

На базі Інституту гуманітарних та соціальних наук кафедра історії, музеєзнавства і культурної спадщини створили освітній проєкт «Історія. Культура. Туризм». Він відбувається з 25 по 27 серпня 2020 року. Участь у ньому можуть брати студенти, працівники й абітурієнти Львівської політехніки.

За кілька лекцій у літній школі учасники зможуть дізнатися більше про історико-культурні надбання, їх ефективну презентації та використання для розвитку суспільства. Лекції вестимуть фахівці в галузі історії й культури: старша викладачка Оксана Годованська, старша викладачка Оксана Ратушна, доцент Ярослав Лисейко.

Участь у школі безкоштовна. Зустрічі відбуватимуться онлайн на платформі Zoom. 27 серпня лекція розпочнеться о 12.00.

Приєднуйтеся за посиланням. Meeting ID: 368 070 1521 Password: 347744