Осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Університеті організовує «Політичну кухню»

23 червня 2020, 15:30
Осередок Ліги студентів АПУ при Львівській політехніці

Локальний осередок Ліги студентів Асоціації правників України при Національному університеті «Львівська політехніка» спільно з Комітетом суспільної ініціативи підготували проєкт про місцеві вибори.

«Політична кухня» – це серія щотижневих вебінарів, у яких спікери-шефи розкриють рецепти успіху на місцевих виборах: від компетенції місцевої влади, розуміння критеріїв для вибору кандидата й до алгоритму побудови власної стратегії для балотування. Обговорюватимуть також нововведення до законодавства та питання конкуренції молоді з досвідченими фахівцями у політичній битві.

Загалом вийде 4 ефіри з темами:

1. Місцеві вибори: нова страва на кухні політики;
  2. All the way up! або шлях кандидата на місцевих виборах;
  3. Ready? Steady? Fight! Молодь VS. досвід;
  4. Реформа децентралізації: рецепт апетитної страви на українському столі.

Перша зустріч розпочнеться у четвер, 25 червня 2020 року, о 17:00. Участь безкоштовна, достатньо долучитись до чату учасників заходу у Telegram.