Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід» відбудеться онлайн

26 жовтня 2020, 16:26
Ігор Олексів, кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва

27–28 жовтня 2020 року в режимі онлайн відбудеться Осіння школа «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід». Організатори – кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Осіння школа проходитиме в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities (EXTECH). Цілями школи є поширення практик Європейського Союзу щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні й розбудова мережі інноваторів та винахідників в Україні.

Приєднані файлиРозмір
Програма Осінньої школи322.68 KB