10 листопада 2020, 09:49
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/11/09/illustrations/sshi-man-2020t.jpg?itok=nRCC521i×tamp=1604933147)
5–8 листопада відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України – у 2020 році.
У секції «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту» відділення комп’ютерних наук переможцем став Михайло Мамчур, який сьогодні є студентом першого курсу програми «Штучний інтелект» у Національному університеті «Львівська політехніка».