Підсумки VІ Міжнародної студентської конференції «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки»

13 листопада 2020, 11:58
Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки

10 листопада 2020 року, в Міжнародний день бухгалтерії, кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» провела VІ Міжнародну студентську наукову конференцію «Облік, аналіз і контроль в системі управління суб’єктами економіки».

Програмою конференції було передбачено обговорення актуальної тематики за напрямами:

• актуальні проблеми бухгалтерського, управлінського та податкового обліку і шляхи їхнього розв’язання;
  • проблеми та перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні;
  • проблеми розвитку економічного аналізу та його застосування у прийнятті управлінських рішень на практиці;
  • шляхи реформування внутрішнього та зовнішнього контролю у контексті подолання економічних проблем підприємств;
  • проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Студенти закладів вищої освіти України та зарубіжжя подали до організаційного комітету 78 тез доповідей.

Учасників конференції перед початком її роботи привітав завідувач кафедри обліку та аналізу професор Ігор Яремко, який наголосив на високій актуальності конференції та побажав учасникам плідної роботи.

У роботі конференції брали участь представники Національного університету «Львівська політехніка», Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, інших українських закладів вищої освіти, а також Університету імені Марії Кюрі-Склодовської (м. Люблін, Польща) та Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь).

Після цікавих та змістовних виступів учасників журі визначило переможців. Дипломом першого ступеня нагороджена Юлія Костецька, другого – Ірина Мазур та Інна Стефанишин. Третє місце вибороли Анна Заграй та Вікторія Лінинська.

Крім того, було нагороджено доповідачів у різних номінаціях.