14 вересня 2020, 15:56
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2020/09/11/illustrations/ml-vstup-2020t.jpg?itok=aehgCql9×tamp=1599815772)
У непростих умовах 2020 року кафедра маркетингу і логістики Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки успішно завершила вступну кампанію, наростивши контингент першокурсників та їхні якісні характеристики, про що свідчить прохідний бал на бюджет (190) і надзвичайно висока частка зарахованих із пріоритетом 1.
Це означає, що стратегічний розвиток кафедри, багаторічна продуктивна робота зі створення позитивного іміджу та адекватне формування у середовищі абітурієнтів щирого зацікавлення та лояльності приносять гарні результати.