Політехніка піднялась на четверте місце серед українських вишів у рейтингу World Universities Web Ranking 2020 року

5 лютого 2020, 14:49
За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»

Опубліковано оновлену редакцію рейтингу університетів за популярністю в інтернеті World Universities Web Ranking 2020 станом на січень 2020 року.

Австралійська компанія 4ICU («4 International Colleges & Universities») публікує свій рейтинг з 2005 року, оцінюючи популярність більш ніж 11 тисяч університетів світу і 171 заклад вищої освіти України за популярністю їхніх веб-ресурсів. На думку авторів рейтингу, це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ЗВО є популярним у тій чи іншій країні.

В рейтингу використовують показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв університетів світу. Джерелами інформації є бази даних міжнародного Інтернет-гіганта Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12.

Національний університет «Львівська політехніка» порівняно з минулорічним січневим рейтингом 4ICU покращив свої позиції на шість пунктів, а порівняно з липневим – на три і ввійшов у четвірку найкращих закладів вищої освіти України.

Top-10 Universities in Ukraine 2020

Rank  University City